Лазаренко Марина Геннадіївна
Спеціальність
Отоларинголог (ЛОР) дитячий
Категорія лікаря
Вища категорія
Стаж роботи
1 рік
Загальна оцінка
4 Рекомендую
1 Не рекомендую
![](../../../../assets/img/not-profile.png)
Брухно Катерина
Чудовий лікар, спеціаліст та людина .Вдячні за допомогу , приходимо часто.
Клініка:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Лікар:
Лазаренко Марина Геннадіївна
![](../../../../assets/img/not-profile.png)
Анонімно
Марина Геннадіївна просто знахідка для нашої родини. Лікар -професіонал! Вона і лікує, і оперує, і видаляє сторонні тіла, і має професію Лікар -ендоскопіст. Скільки разів вона нас виурчала, вже важко згадати. Ми дуже вдячні. А ще їй повезло з медсестричкою, Алою Валентинівною. Завжди допоможе, поясн…
більше
Клініка:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Лікар:
Лазаренко Марина Геннадіївна
![](../../../../assets/img/not-profile.png)
Москаленко Владислав
Прочитавши поганий коментар, хочу написати гарний. Лікар від Бога ! Не один раз звертались до Марини Генадіївни, задоволені лікуванням і уважністю. В позаробочий час зустріли лікаря в місті , у дитини була проблема - і нам була надана консультація !дуже вдячна лікарю !!!
Клініка:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Лікар:
Лазаренко Марина Геннадіївна
![](../../../../assets/img/not-profile.png)
Анонімно
Від відвідування і обслуговування дитина отримала психологічну травму. Дитячим лікарем стають за покликанням. Але це точно не про Марину Геннадіївну. Лікар не пристосований до роботи з дітьми. Прийнявши рішення щодо необхідності промивання вуха дитині, не пояснила нічого дитині, не налагодила контак…
більше
Клініка:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Лікар:
Лазаренко Марина Геннадіївна
![](../../../../assets/img/not-profile.png)
Геренко Євгенія
Дуже вдячна лікарці пані Марині за уважне ставлення та адекватне лікування. Лікували гнойний отит, запущений іншим лікарем. Пані Марина подивилась, промила, розпитала, пояснила, лікування геть відрізнялось від попереднього і стало ефективним. Дякую.
Клініка:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Лікар:
Лазаренко Марина Геннадіївна